Fietsen als het hard waait: dat is hard werken voor de spieren en conditie, maar ook voor de ogen. Bij tegenwind kunnen ogen flink gaan tranen. Tranende ogen zijn niet altijd fijn, maar hebben wel een belangrijke functie. Hoe zit dat precies?
Tranen zorgen voor een soort vochtlaagje over de ogen heen. Dit vochtlaagje is onmisbaar voor onze ogen en bevat naast water ook zout, vet en antistoffen. Zo beschermen tranen de ogen tegen verschillende dingen, zoals:
Uitdrogen is precies hetgene wat gebeurt als de wind in het gezicht blaast. De reactie van het lichaam is dan direct: extra tranen aanmaken!
Deze extra tranen zijn niet altijd even handig als je bijvoorbeeld aan het fietsen bent. Een simpele oplossing is om in die situaties een bril te dragen. Soms kan het ook fijn zijn om oogdruppels te gebruiken. Natuurlijke oogdruppels kunnen een passend puzzelstukje zijn voor iedereen die bewust omgaat met de gezondheid van zijn of haar ogen.
Oculoheel oogdruppels* is een homeopathisch geneesmiddel van het merk -Heel en bevat alleen natuurlijke, actieve bestanddelen. De oogdruppels stimuleren het zelfherstellend vermogen van het lichaam. Ze kunnen door iedereen gebruikt worden, dus ook door mensen die lenzen dragen. Zo kan Oculoheel een passend puzzelstukje zijn tijdens winderig weer.
Wilt u meer informatie over de producten van -Heel, zoals Oculoheel oogdruppels? Neem dan contact op met -Heel. Ze helpen u graag! Mail: info@heelbv.nl / Tel: 0115-563200
*Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie, toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Neem voor een persoonlijk advies of meer uitleg contact met ons op.
Meer nieuws? Lees hier al onze nieuwsartikelen.